Apie mus

VŠĮ "Muzika Festiva" įkurta 2008m kovo 28 dieną. Mūsų veikla - tai klasikinės muzikos koncertų, festivalių ir kitų originalumu pasižyminčių renginių organizavimas. Mūsų tikslas - puoselėti klasikinės muzikos kultūros tradicijas, kurti naujas, rūpintis bendru muzikinės kultūros ugdymu. Mes siekiame profesionalumo bei visų renginių aukščiausios kokybės. Taip pat siekiame, kad visi apsilankę renginiuose liktų patenkinti ir sužavėti, kad mūsų organizuojami renginiai būtų prieinami kuo platesniai visuomenės daliai. Per ketverius savo gyvavimo metus VŠĮ „Muzika Festiva" organizuojant įvairius renginius įgavo patirties ir tapo patikima ir populiaria savo srities atstove.

Jei ieškote profesionalaus, netradicinio bei patikimo renginių, švenčių ar koncertų organizatoriaus, mes pasiryžę įgyvendinti Jūsų norus ir lūkesčius.

Siūlome profesionalių muzikantų atliekamą muziką įvairioms progoms: bažnytinėms šventėms, konferencijoms, seminarams, prezentacijoms, parodų atidarymams, furšetams, banketams, įstaigų bei šeimos šventėms.

Jūsų pageidavimui - įvairiausių muzikos stilių ir žanrų profesionalūs atlikėjai. Jie padės deramai reprezentuoti Jūsų šventę.

Esant reikalui, galime organizuoti muzikinės dalies pravedimą pagal scenarijų, pritaikytą tam tikrai progai. Teikiame ir vakaro vedančiojo paslaugas.

Mūsų atlikėjai atvyks į bet kurią Lietuvos vietovę. Taip pat galimos išvykos į kitas Europos šalis.