Koncertų, renginių organizavimas

Viena iš pagrindinių VŠĮ „Muzika Festiva" veiklos sričių yra klasikinės muzikos festivalių ir koncertų organizavimas.

Aukštas profesionalumas ir didelė atlikėjų koncertinė patirtis leidžia pasiekti maksimalios kokybės, realizuojant planuotus renginius.

Ypatingą reikšmę stengiamės suteikti sąlygoms, reikalingoms kiekvieno atlikėjo individualumo atsiskleidimui bei kūrybines aplinkos sukūrimui. Dedame visas pastangas tikslui bei maksimaliam rezultatui pasiekti. Todėl toleruojame individualų požiūrį į kiekvieną atlikėją.

Mūsų organizuojamuose renginiuose ypatingas dėmesys yra skiriamas repertuaro parinkimui, nukreipiant pastangas tam, kad jis atskleistų renginio idėją bei koncepciją.

Esame nuoširdžiai dėkingi visiems prisidėjusiems ir palaikusiems mūsų projektų idėjas ir jų įgyvendinimą.

Kviečiame asmenis bei įstaigų vadovus bendradarbiauti organizuojant koncertus bei kitus renginius Lietuvoje ir užsienyje. Ypač laukiame susidomėjimo ir pasiūlymų iš lietuvių bendruomenių užsienyje. Daugelis mūsų siūlomų atlikėjų yra aukšto meistriškumo, įvairių tarptautinių konkursų laureatai, turintys didelę koncertinę patirtį Lietuvoje ir užsienyje. Kviečiame prisidėti prie mūsų tautos tradicijų ir ilgai išliekančių vertybių puoselėjimo ir tikimės išeivijos lietuvių susidomėjimo bei bendradarbiavimo organizuojant koncertinę veiklą ir reprezentuojant Lietuvą bet kurioje pasaulio šalyje.